Rode biet is rijk aan vitamine A, B, C, foliumzuur, ijzer, kalium, magnesium, calcium en betanine (bietenrood = antioxidant), de vitamine B heeft een goede invloed op een probleemhuid bij paarden.
Het is een knolgroente en supergezond voor paarden en honden. De rode bieten is een waardevolle aanvulling op het dagelijkse rantsoen. Rode biet voor:
Ideaal in de winter voor de extra Vitamine C en als paarden rozenbottels niet lekker vinden. De rode bieten stukjes zijn een echte smaakmaker voor moeilijke eters of om de vieze smaak van medicijnen / supplementen te verdoezelen.
Rode bieten bevatten van nature de kleurstof Anthocyaan en Kalium, welke goed is voor de chemische balans in het lichaam, hartslag en bloeddruk regulerend.
Rode bieten stukjes zijn 100% verse gedroogde fijn gesneden bieten stukjes / chips zonder toevoegingen en lang houdbaar.
400 gram rode bieten stukjes = 4,8 kilo verse rode biet
1000 gram rode bieten stukjes = 12 kilo verse rode biet
Let op! Paard kan tijdelijk een rode mond of tong ervan krijgen, dit trek weer weg!
Let op! Rode biet kan een rode kleur op bekleding achterlaten
zowel droog als nat (door een slobber) te voeren
Dosering:
Beta Vulgaris, kroot, Rote Bete, Beet
100% gedroogde rode bieten stukjes zonder toevoegingen
Calcium
Magnesium
Vitamine A
Vitamine B1 (thiamine)
Vitamine B2 (riboflavine)
Vitamine B3 (niacine)
Vitamine C (ascorbinezuur)
Vitamine P ( omvat vitamine C-complex, bioflavonoïden, rutine, hesperidine en nog 6 andere bioflavonoïden).
Betaïne
Ijzer
Mangaan
Foliumzuur
© 2023 www.equine-motion.nl - Powered by Shoppagina.nl